Kudy k nám

Horská chata Šúsovka
Benecko 28
Krkonoše
+420 777263201
info@susovka.cz

mapa Šúsovka 

Volné termíny

Volné oddneška

Facebook

Špindlerův Mlýn


Špindlerův MlýnV nadmořské výšce 715 - 1 310 m n. m., v malebné krkonošské krajině na soutoku řeky Labe a Dolského potoka naleznete pravé horské městečko, v létě relativně klidné, zato v zimě obléhané stovkami příznivců lyžování. Celý Špindlerův Mlýn leží na území Krkonošského národního parku, a proto okolní nepoškozená příroda láká nejen k zimním radovánkám, ale i k letní turistice, pro kterou je Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm.

Turisté i cykloturisté zde ke své velké radosti naleznou celé řady turistických a cykloturistických tras, po kterých se dá pohodlně pohybovat až do doby, než napadne první sníh, což na hřebenech Krkonoš může být už koncem října. S příchodem zimy zde naplno propuká lyžařská sezona nabízející kromě desítek příležitostí ke sjezdovému lyžování a snowboardingu také sympatické množství běžeckých tras.

Kromě lyžařských a turistických možností však Špindlerův Mlýn nabízí i celou řadu dalších aktivit. Za zmínku i za vyzkoušení jistě stojí letní bobová dráha přinášející kromě adrenalinového zážitku také spoustu zábavy.

Připadala-li Vám snad jízda na bobové dráze málo zajímavá či toužíte-li po více adrenalinové činnosti, je zde k dispozici paragliding, rafting a jiné zajímavé možnosti aktivního odpočinku: lezení po skále, lanové přemostění přehrady Labská, slaňování, Monkey Park a další.

V zimě je zde naopak pro odvážné připravena jízda na sáňkařské dráze a snowtubing.

Pro ty z Vás, kterým adrenalinové sporty nepřijdou jako nejlepší způsob, jak trávit čas, jsou zde připraveny i méně náročné disciplíny jako je jízda na koni a v kočáře nebo rybolov v labských peřejích či návštěva krytého Aqua parku.

Pakliže počasí nedovolí ani letní sporty ani zimní radovánky, můžete si zajít na tenis či na sqash, poměřit s přáteli síly v bowlingu nebo relaxovat v sauně, na masáži či v soláriu.

Zajímavost: slevový systém devíti volnočasových aktivit: www.bonuspasssspindl.cz 

Služby

Skupiny vhodné pro skupiny -
44 lůžek
televize sat tv 
vlastní parkování
cyklistika cyklistika
Lyžování sjezdové a běžecké lyžování 150m
Snowtubing snowtubing 150m
Skiservis Skiservis a půjčovna
bus bus
pošta 100 m
restaurace čtyři restaurace do 250 m
obchod obchod 200 m

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace