Kudy k nám

Horská chata Šúsovka
Benecko 28
Krkonoše
+420 777263201
info@susovka.cz

mapa Šúsovka 

Volné termíny

Volné oddneška

Facebook

Janské Lázně

Janské LázněToužíte-li po klidu horského lázeňského městečka či láká-li Vás nádherný výhled z nedaleké Černé Hory, můžeme Vám Jánské Lázně jen doporučit.

Janské Lázně nabízejí opravdu zajímavé možnosti k výletu. Nejvyhledávanějším místem je určitě Černá Hora, na jejímž úpatí celé městečko leží. A za dobré viditelnosti je z černohorské rozhledny vidět skutečně daleko. Bojíte-li se snad, že by Vás výstup na Černou Horu vyčerpal, nezoufejte. Až na její vrchol Vás vyveze Černohorský expres, nově zbudovaná kabinková lanovka. V opačném případě se dá hora zdolat pěšky i na kole po zachovalé horské silničce. Ale pozor, ať při návštěvě Černé Hory nespadnete do černohorského rašeliniště, které se tam nachází.

Po shlédnutí krás Krkonoš z vrcholu Černé Hory se můžete vydat na horskou túru po některé z vyznačených tras a cyklotras nebo se vrátit zpět obdivovat krásy Jánských Lázní.

Lázeňské termální prameny se nacházejí v sevřeném údolí na úpatí Černé Hory. Využívají se k léčbě dětské obrny.

Ani v zimě město nezahálí. Svahy Černé Hory jsou obsypány lyžaři a i příznivci snowboardingu se zde zajisté nudit nebudou. Je zde pro ně totiž připraveno velké množství sjezdovek vhodných jak pro nováčky, tak pro adrenalinu chtivé sjezdaře. Janské Lázně disponují i nejdelší osvětlenou lanovkou v Krkonoších, takže příznivci nočního lyžování, máte se nač těšit. Ani na příznivce běžek se zde nezapomíná a nádherně upravené běžecké stopy jsou toho důkazem.Zkrátka - město Janské Lázně je ideálním místem, kde lze zkombinovat aktivní dovolenou s dovolenou plnou odpočinku v klidném lázeňském prostředí.

Zajímavost: vytesaný vládce hor - Krakonoš do skály 

Služby

Skupiny vhodné pro skupiny -
44 lůžek
televize sat tv 
vlastní parkování
cyklistika cyklistika
Lyžování sjezdové a běžecké lyžování 150m
Snowtubing snowtubing 150m
Skiservis Skiservis a půjčovna
bus bus
pošta 100 m
restaurace čtyři restaurace do 250 m
obchod obchod 200 m

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace