Kudy k nám

Horská chata Šúsovka
Benecko 28
Krkonoše
+420 777263201
info@susovka.cz

mapa Šúsovka 

Volné termíny

Volné oddneška

Facebook

Zajímavosti okolí

 Jaká místa stojí za to během Vašeho pobytu navštívit? Krkonoše nabízí spoustu možností..


Vrchlabí

VrchlabíK nejnavštěvovanějším místům tohoto líbezného horského města v údolí horního toku Labe ve výšce 477 m n. m. patří bezesporu zámecký park, v němž nalezneme renesanční zámek z roku 1546. Ten dnes slouží jako úřední budova, nicméně uvnitř se nachází spousta zajímavostí, jako je velká síň s klenbou, jejíž stěny zdobí olejové obrazy čtyř posledních medvědů ulovených v Krkonoších.


Špindlerův Mlýn

Špindlerův MlýnV nadmořské výšce 715 - 1 310 m n. m., v malebné krkonošské krajině na soutoku řeky Labe a Dolského potoka naleznete pravé horské městečko, v létě relativně klidné, zato v zimě obléhané stovkami příznivců lyžování. Celý Špindlerův Mlýn leží na území Krkonošského národního parku, a proto okolní nepoškozená příroda láká nejen k zimním radovánkám, ale i k letní turistice, pro kterou je Špindlerův Mlýn je ideálním východištěm.


Jilemnice

JilemniceJilemnice je typickým podkrkonošským městečkem ležícím v kopcovité krajině západokrkonošského podhůří. Ne nadarmo bývá někdy nazývána "Branou do západních Krkonoš", která je již po léta vyhledávána turisty pro výhodnou polohu jako stvořenou k turistickým i cykloturistickým, v zimě pak lyžařským výletům.


Poniklá

PonikláMáte-li zájem navštívit tradiční krkonošskou vesnici, která na Vás dýchne vůni starých časů, je Poniklá ta správná volba. Vesnice ležící v centru Krkonoš v údolí ponikelského potoka má vskutku co nabídnout. Vždyť Poniklá bývala proslulá tkalcovskou výrobou a svoji typickou skleněnou bižuterií.


Harrachov

HarrachovHarrachov se rozkládá v západní části Krkonoš na rozhraní s Jizerskými horami, je tak výhodným východiskem pro (cyklo)turistiku jak do Krkonoš, tak do Jizerských hor.


Janské Lázně

Janské LázněToužíte-li po klidu horského lázeňského městečka či láká-li Vás nádherný výhled z nedaleké Černé Hory, můžeme Vám Jánské Lázně jen doporučit.


Pec pod Sněžkou

Pec pod SněžkouPec pod Sněžkou patří rozhodně mezi největší, nejznámější a nejnavštěvovanější rekreační střediska v Krkonoších. Přitom by to mohla být se svými necelými 650 obyvateli docela nenápadná zapadlá víska kdesi v republice. To by ovšem nesměla Pec pod Sněžkou ležet v samém srdci Krkonoš, pod nejvyšší horou České republiky, Sněžkou. (1602mnm.)

Služby

Skupiny vhodné pro skupiny -
44 lůžek
televize sat tv 
vlastní parkování
cyklistika cyklistika
Lyžování sjezdové a běžecké lyžování 150m
Snowtubing snowtubing 150m
Skiservis Skiservis a půjčovna
bus bus
pošta 100 m
restaurace čtyři restaurace do 250 m
obchod obchod 200 m

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace