Kudy k nám

Horská chata Šúsovka
Benecko 28
Krkonoše
+420 777263201
info@susovka.cz

mapa Šúsovka 

Volné termíny

Volné oddneška

Facebook

Běžecké lyžování

Pro milovníky běžeckého lyžování je Benecko hotovým rájem. Tratě propojené s nedalekým běžeckým areálem na Mísečkách vytvářejí jedno z nejkrásnějších a nejrozlehlejších sportovišť v Krkonoších. Výtečně upravené stopy pojmou jak „klasiky“ tak „bruslaře“, kteří si mohou náročnost terénu zvolit dle svých technických a fyzických schopností. Ať už toužíte po tělesném „zhuntování“ či se raději kocháte v tempu procházkovém, vždy najdete odpovídající trasu, kde budou vaše choutky náležitě ukojeny.

U nás jste již téměř na hřebenech a řada kvalitně udržovaných tratí různé délky a náročnosti vede právě po hřebenech. Nemusíte se hned zpočátku unavit dlouhými výstupy a ušetřenou energii můžete věnovat delším výpravám s nádhernými výhledy do romantické krajiny.

Pro lyžaře, kteří nemají vlastní běžecké lyže jsou k dispozici půjčovny, v jejichž nabídce naleznete kvalitní běžky s umělou skluznicí. Odborníci z půjčoven také poradí s mazáním a pomohou začátečníkům nazout lyže. Vybrousit styl Vám pomohou zkušení lektoři, kteří působí ve zdejších lyžařských školách. 

obec Benecko

Běžecké tratě Benecko

Běžecké tratě

Běžecká trať Délka Stav

Závodní běžecké tratě 3, 4, 6. 13 km -

Benecko - Rovinka 3 km -

Rovinka - Třídomí - Horní Mísečky 7,5 km -

Rovinka - Janovu hora - Horní Mísečky 7,5 km -

Rovinka - Velbloudí cesta - Křížovky 7 km -

Rovinka - Žalý 5 km -

Benecké kolečko 1,5 km 

Služby

Skupiny vhodné pro skupiny -
44 lůžek
televize sat tv 
vlastní parkování
cyklistika cyklistika
Lyžování sjezdové a běžecké lyžování 150m
Snowtubing snowtubing 150m
Skiservis Skiservis a půjčovna
bus bus
pošta 100 m
restaurace čtyři restaurace do 250 m
obchod obchod 200 m

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace